Eurookná Salaj zdobia aj historickú budovu Hotela Hradná stráž v Topoľčiankach

Eurookná SALAJ na hoteli Hradná stráž v Topoľčiankach

Zadanie podieľať sa výmenou drevených okien na rekonštrukcii historickej budovy v topoľčianskom parku bolo pre firmu Salaj zaujímavou výzvou. Posúďte sami, ako sme sa toho zhostili. Štvorhviezdičkový Hotel Hradná stráž Topoľčianky sa nachádza v krásnom prostredí starého anglického parku. Ten je medzi návštevníkmi populárny aj vďaka preslávenému zámku, ktorý navštevovali československí prezidenti, a Národnému žrebčínu.

viac o eurooknách v Hoteli **** Hradná stráž v Topoľčiankach

Drevené eurookná od Salaja na viac ako 300-ročnom Gymnáziu v Skalici

Dodávka okien na rekonštruovanú budovu Gymnázia F. V. Sasinka v Skalici je jedným z projektov, na ktoré môže byť spoločnosť Salaj naozaj pyšná. Ide totiž o historickú budovu, ktorá má kľúčový význam nielen pre Skaličanov.

Pohľad na históriu gymnázia

Na jeseň 2017 oslavuje Gymnázium v Skalici už 355 rokov svojej existencie. A je to 320 rokov, odkedy sa nasťahovalo do budovy, ktorú dal v centre postaviť Jezuitský rád.

viac o eurooknách gymnázia v Skalici ...

Eurookná od firmy Salaj sú aj na obnovenom bývalom sídle STU v Trnave

Ďalšou historickou budovou, na rekonštrukcii ktorej sa spoločnosť Salaj podieľala dodávkou a montážou na mieru vyrobených drevených eurookien, je objekt na Rázusovej ulici v Trnave

História rekonštruovanej budovy STU

Budova, kde v minulosti sídlila Materiálovotechnologická fakulta STU – ako jediná mimobratislavská fakulta STU, sa nachádza vo "vedomostnom" centre mesta. Z jednej strany je totiž hneď vedľa krásnej secesnej knižnice z roku 1914 a z druhej strany Právnická fakulta Trnavskej univerzity.

viac o eurooknách na bývalej STU v Trnave ...

Do múzea Ľ. Štúra v Modre vstupujete cez novú bránu od Salaja

Veľmi pekným projektom spolupráce bola pre firmu Salaj rekonštrukcia historickej budovy modranského múzea Ľ. Štúra. Naše výrobky tu doslova otvárajú budovu návštevníkom a okolitému svetu. Požiadavka bola totiž nielen na nové drevené okná, ale i dvere a vstupnú bránu.

Múzeum Ľudovíta Štúra vzniklo v roku 1965 v Modre, keďže v tomto meste je tento slovenský dejateľ pochovaný. V súčasnosti tri objekty múzea na námestí L´. Štúra a Kukučínovej ulici zastrešujú expozície o živote Ľudovíta Štúra,

viac o eurooknách na múzeu Ľudovíta Štúra v Modre ...

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.

EUROOKNÁ SALAJ

eurookná s tradíciou

Peter Magušin

Objednávky

+421 907 493 101

salaj@salaj.sk

TEL: +421 37 633 7175

SALAJ spol. s.r.o.

Hostie 129, Zlaté Moravce