Skladovanie okien a dverí

skladovanie eurookien a dverí

Skladovanie eurookien a dverí

Pre našich zákazníkov ponúkame možnosť uskladnenia nami vyrobených výrobkov - drevené eurookná, vchodové dvere, vnútorné dvere atď. (Táto možnosť je výhodná pre zákazníkov, pre ktorých sme už okná alebo dvere zhotovili, ale zatiaľ nemajú možnosť si tieto výrobky prevziať, napríklad z dôvodu pozdržania stavby a podobne).

Skladové priestory sú súčasťou našich vlastných výrobných a skladovacích priestorov. Podlahy v budove sú betónové s neobmedzenou nosnosťou. Celý objekt je dostatočne osvetlený a strážený kamerovým systémom.

Cena za skladovanie

Cena za túto službu je dohodou, ale zatiaľ sme túto službu ponúkali zdarma. Ak sa Vám stane, že sa Vám termín prípravy stavby predĺži môžu Vaše vyrobené okná alebo dvere ostať u nás na sklade aj niekoľko mesiacov, ak sa Vám proces výstavby predĺži nad pol roka, je nutné doplatiť plnú cenu výrobku. Montáž sa platí až po realizácii.

Príklad z praxe

Zákazník si dal vyrobiť okná v jeseni alebo v zime, my sme okná cez zimu vyrobili a uskladnili. Zákazník stavbu na zimu nechal vymrznúť, nechcel ju uzatvárať. Hneď na jar, keď sa vyčasilo, nevedeli sme vopred, či to bude v marci alebo v apríli sa okná namontovali a zákazník mohol pokračovať ďalej s ďalšími stavebnými prácami.

skladovanie eurookien a dverí

Zaujala Vás možnosť skladovať Vaše eurookná alebo dvere v našich priestoroch? Kontaktujte nás...

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.

EUROOKNÁ SALAJ

eurookná s tradíciou

Peter Magušin

Objednávky

+421 907 493 101

salaj@salaj.sk

TEL: +421 37 633 7175

SALAJ spol. s.r.o.

Hostie 129, Zlaté Moravce