Ako vyrábame eurookná, dvere a záruka na povrchovú úpravu

10-ročná RSG záruka na povrchovú úpravu okien

Remmers System Garantie

RSG je skratka REMMERS SYSTEM GARANTIE. Naša firma v rokoch 2007 až 2008 nabiehala na systém RSG, ktorý na našich oknách zabezpečí predĺženú životnosť povrchovej úpravy. V súčasnosti sme jediným vlastníkom systému RSG v rámci Slovenska.

Za pomoci technikov z firmy REMMERS sme krok za krokom zlepšovali a upravovali pracovný proces výroby a hlavne postup pri povrchovej úprave. Pri poslednej návšteve technikov boli naši zamestnanci preskúšaní a bol nám systém RSG udelený.

Je to znak toho, že nám záleží v akej kvalite sa vyrábajú naše výrobky a urobili sme ďalší veľký krok dopredu. Certifikát RSG Vám zaručuje dlhšiu životnosť a zvyšuje hodnotu okien, aj celej stavby.

Informácie 10-ročnej záruke na povrch okien

čítať viac o 10-r záruke na povrch okien ...

Ako vyrábame eurookná a dvere

ppp

Na výrobu drevených okien používame CNC technológiu špičkovej kvality. V nasledujúcom videu môžete vidieť priestory a technológie, v ktorých naše okná vyrábame.

Hranoly, ktoré dostávame od našich dodávateľov majú miernu nadmieru v rozsahu 2 milimetre na každej strane z dôvodu rezervy, ak by sa na hranoloch objavili nejaké ryhy alebo škrabance z ich prepravy k nám. Na začiatku procesu hranoly narežeme na potrebné dĺžky, následne ich dávame do presného priemerového rozmeru a presúvame do okenného centra.

Ukážka z výroby eurookien a dverí v našej spoločnosti

pozrite si video z výroby eurookien ...

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.

EUROOKNÁ SALAJ

eurookná s tradíciou

Peter Magušin

Objednávky

+421 907 493 101

salaj@salaj.sk

TEL: +421 37 633 7175

SALAJ spol. s.r.o.

Hostie 129, Zlaté Moravce