štandardne dodávame 78mm rám

Na naše eurookná a dvere
dodávame už v štandarde 78mm rám!

  • Okná >
  • Eurookná a dvere

Eurookná a dvere

spravte si prehľad v dverách a oknách

Pozrite si rôzne typy eurookien, drevohliníkových okien, vchodových a interiérových dverí. Drásané okná.

Kúsok prírody doma - drevené eurookná

Kúsok prírody doma - drevené eurookná

Prečo drevené eurookná?

Drevo má najvšestrannejšie použitie v stavebníctve - možno z neho postaviť dom od podlahy až po strechu. Je to najvýznamnejší rastlinný materiál, ktorý sa využíva na výrobu okna.
Drevené eurookná svojou štruktúrou a farebnosťou vytvárajú veľmi príjemné prostredie pre život. Drevené okná majú nezameniteľnú kresbu, pristanú každej stavbe a podporujú zdravú mikroklímu a harmonickú atmosféru bývania.

Drevohliníkové okná Salaj

Drevohliníkové okná Salaj

Prečo drevohliníkové okná?

Drevohliníkové okná kombinujú výhody dvoch vynikajúcich materiálov, z interiéru prírodné drevo, z exteriéru odolný hliník. Drevohliníkové okná vynikajú moderným a zároveň estetickým vzhľadom a navyše sú vhodné do nízkoenergetických stavieb.

Zimné záhrady

Zimné záhrady

Zimná záhrada je zasklená konštrukcia pričlenená k budove.

Pri vhodnom zakomponovaní zimná záhrada harmonicky dotvára objekt. Plní obytnú a estetickú funkciu, t.j. rozširuje obytný priestor domu a zlepšuje kontakt človeka s prírodou.

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.