O firme

Eurookná a dvere SALAJ – kúsok prírody doma

Z histórie firmy

Firma SALAJ, spol. s r.o. bola založená v roku 1989 pánom Pavlom Magušinom. Od začiatku sme sa zameriavali predovšetkým na rôzne stolárske práce. V roku 1996 sme zakúpili prvý CNC stroj a našu hlavnú činnosť sme postupne presunuli na výrobu eurookien a vchodových aj interierových dverí. Počet našich kmeňových zamestnancov sa postupne rozrástol na približne pätnásť ľudí. Pravidelne investujeme do zlepšovania našich technológií, čím našu výrobu neustále zefektívňujeme a urýchľujeme, samozrejme s dôrazom na čo najvyššiu kvalitu výrobkov.


Čím sa zaoberáme

V súčasnosti vyrábame eurookná, balkónové dvere, výklopno-posuvné dvere, vchodové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, okenice, zimné záhrady a garážové brány.

Sme slovenský výrobca s tradíciou od roku 1989

Naše poslanie a vízia

Víziu budúcnosti našej spoločnosti vidíme v neustálom pokračovaní vo výrobe eurookien, stálom zlepšovaní ich vlastností a širšom etablovaní sa na slovenskom aj zahraničnom trhu. Boli by sme radi, keby aj naše deti pokračovali v šľapajach a tradícii, ktorú sme za desaťročia práce pre zákazníkov v našej firme vytvorili. Kvalitne vykonaná práca je u nás na prvom mieste. K spokojnosti našich zákazníkov prispievajú krátke dodacie termíny, aj dobré ceny. Dôverujú nám stavebné firmy i drobní stavebníci.

Aké hodnoty vnímame ako dôležité v našej práci?

Pre nás je dôležitý predovšetkým čestný prístup k zákazníkovi, k použitým materiálom aj doplnkom. Veľa si zakladáme na dohode, aj ústnej dohode. To pre nás znamená, že pokiaľ sa so zákazníkom na niečom dohodneme, snažíme sa to dodržať nie na sto, ale na "stodvadsať percent".

Ekológia má u nás tiež svoju prioritu. Pre výrobu sme si zvolili drevo. Nielen pre jeho krásu a kvalitu, ale aj pre ekologickú šetrnosť a vlastnosti, ktoré vytvárajú veľmi príjemné prostredie pre život. Našou víziou je prispievať a podporovať u ľudí návrat k prírodným materiálom.

Chránime životné prostredie aj svojich zamestnancov. Naša striekareň je vybavená striekacím boxom na zachytenie čiastočiek farby. Pri výrobe okien a dverí používame len ekologické, vodou riediteľné farby a nátery.

Vzdelávame svojich zamestnancov, zlepšujeme našu firmu

S vývojom nových technológií a požiadavkami na trhu vzniká v našej firme potreba neustáleho vzdelávania zamestnancov vo výrobe, aj v oblasti montáže. Pracovníci sú pravidelne školení odborníkmi z radov dodávateľov aj špecialistami z certifikačných spoločností. Každoročne sa zúčastňujeme výstav ako vystavovatelia, ale aj ako návštevníci. Pravidelne sa ako vystavovateľ zúčastňujeme výstavy Nábytok a bývanie v Nitre, CONECO v Bratislave, zúčastnili sme sa aj výstav v Rakúsku, Česku a v podstate po celom Slovensku. Sledujeme najnovšie trendy a vývoj v oblasti našich produktov a postupne ich zavádzame do našej výroby a ponuky.

na výstave Nábytok a bývanie
 

Sme presní v každom detaile

Uvedomujeme si, že aj nenápadné rozdiely vo vypracovaní majú veľký vplyv na životnosť okien a dverí. Kladieme preto dôraz na precízne vypracovanie našich produktov. Nie sme zameraní na množstvo, ale kvalita je našou hlavnou prioritou pri výrobe aj montáži. Rovnako pre bežných koncových zákazníkov ako aj pre väčšie stavebné firmy a spoločnosti.

Podporujeme projekty pre športové vyžitie mládeže

Pravidelne v našej obci alebo v priľahlých obciach podporujeme športové podujatia, ktoré sú zamerané na rozvoj športu predovšetkým u mladej generácie športovcov.

Peter Magušin
manažér SALAJ, spol. s r.o.

Potrebujete ďalšie informácie o našej spoločnosti? Neváhajte a kontaktujte nás...

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.