štandardne dodávame 78mm rám

Na naše eurookná a dvere
dodávame už v štandarde 78mm rám!

Eurookná Hotel **** Saint Michael Trnava

Eurookná Hotel **** Saint Michael Trnava

Nové eurookná a drevená brána z výroby Salaj sú aj v historickom Hoteli **** Saint Michael v Trnave. Všimnite si ako perfektne vyzerá veľká drevená brána po rekonštrukcii. Ubytovanie v hoteli Saint Michael na Jeruzalemskej ulici v stredovekom centre Trnavy bolo uvedené do prevádzky 3. júla 2017.

Hotel sa na svojej web stránke právom pýši, že ak sa tu ubytujete, "prenesiete sa do doby, keď po Trnave ako hlavnej križovatke obchodných ciest Uhorska jazdili koče a vzduch voňal tajomnou vôňou bohatej histórie." Historická budova Hotela Saint Michael, do ktorej sa vstupuje impozantnou drevenou bránou s renesančným oblúkom, modernému návštevníkovi aspoň trochu priblíži, aký mohol byť život tých bohatších v stredovekom centre kráľovského mesta Trnava a ukáže mu túto časť mesta z inej perspektívy.

Ako vyzeral hotel Saint Michael pred rekonštrukciou?

Hotel Saint Michael pred rekonštrukciou

A ako vyzerajú nové eurookná hotela Saint Michael?

Nové eurookná a drevená brána na Hoteli **** Saint Michael v Trnave sú dnes pôsobivé. Rekonštrukcia hotela bola dokončená v roku 2017 a odvtedy si ich v romantickom interiéri môžu užívať hoteloví hostia.

Hotel Saint Michael po rekonštrukcii

Ako vyzerá hotel Saint Michael teraz po rekonštrukcii - pozrite si v našej fotogalérii

 

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.