štandardne dodávame 78mm rám

Na naše eurookná a dvere
dodávame už v štandarde 78mm rám!

Eurookná od firmy Salaj sú aj na obnovenom bývalom sídle STU v Trnave

Eurookná od firmy Salaj sú aj na obnovenom bývalom sídle STU v Trnave

Ďalšou historickou budovou, na rekonštrukcii ktorej sa spoločnosť Salaj podieľala dodávkou a montážou na mieru vyrobených drevených eurookien, je objekt na Rázusovej ulici v Trnave.

História rekonštruovanej budovy STU

Budova, kde v minulosti sídlila Materiálovotechnologická fakulta STU – ako jediná mimobratislavská fakulta STU, sa nachádza vo "vedomostnom" centre mesta. Z jednej strany je totiž hneď vedľa krásnej secesnej knižnice z roku 1914 a z druhej strany Právnická fakulta Trnavskej univerzity.

Budova pred rekonštrukciou a po dokončení s novými oknami:

Eurookná SALAJ budova pred rekonštrukciou Eurookná SALAJ budova po rekonštrukcii

Objekt dal zrekonštruovať súčasný vlastník, spoločnosť Tidly real estate. Naša spoločnosť SALAJ urobila rekonštrukciu všetkých okien.

V súčasnej dobe sa v budove nachádza ústredie firmy ZF Slovakia.

ZF Slovakia zastupuje koncern ZF na Slovensku. Tri nezávislé prevádzkové jednotky riadia výrobné závody v mestách Trnava a Levice. Vyrábajú sa tu komponenty hnacieho ústrojenstva a podvozku hlavne pre osobné vozidlá. ZF Slovakia je výlučnou dcérskou spoločnosťou podniku ZF Holding Austria GmbH. Jej ústredie sa nachádza v Trnave. Má dve výrobné lokality, v Trnave a Leviciach.

V súčasnosti pôsobia na Slovensku tri prevádzkové jednotky koncernu ZF:
Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva v Trnave a Leviciach
Prevádzková jednotka Moduly tlmenia v Leviciach
Prevádzková jednotka Podvozkové komponenty v Leviciach

ZF Slovakia pripravila v spolupráci s Materiálovotechnologickou fakultou STU v Trnave a Technickou fakultou SPU nový koncept pre študentov - ZF Univerzita.Prostredníctvom ZF Univerzity získajú študenti základné informácie o fungovaní výrobného závodu, zorientujú sa v oblasti automobilového priemyslu a získajú nové vedomosti prepojené s praktickými skúsenosťami riadiacich pracovníkov.

(zdroj o ZF: https://www.zf.com/slovakia/sk_sk/corporate/homepage_corporate/homepage_corporate.html)

Eurookná SALAJ na administratívnej budove v Trnave

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.