návody na údržbu povrchov okien a dverí, návody na nastavenie kovania, doprava a skladovanie eurookien a dverí

Nastavenie eurookien, dverí a kovania

Nastavenie eurookien, dverí a kovania

Aby sa vaše okná a vonkajšie dvere dali dobre otvárať a zatvárať, odporúčame všetky pohyblivé časti kovania občas namazať kvapkou oleja. Keď sa okno otvára ťažšie – ztuha (hlavne u integrovaného štrbinového vetrania), nepoužívajte v žiadnom prípade silu.

 

Doprava hotových okien na stavbu

Doprava hotových okien na stavbu

Dopravu pri bežných objemoch zakázky zabezpečujeme vlastnými autami. K cene zákazky sa účtuje jedno zameranie a jeden dovoz výrobkov. Zameranie môže urobiť aj zákazník sám, ale odporúčame naše vlastné zameranie, kedy za namerané hodnoty a následné rozmery výrobkov ručíme.

 

Skladovanie eurookien a dverí

Skladovanie eurookien a dverí

Pre našich zákazníkov ponúkame možnosť uskladnenia nami vyrobených výrobkov - drevené eurookná, vchodové dvere, vnútorné dvere atď. (Táto možnosť je výhodná pre zákazníkov, pre ktorých sme už okná alebo dvere zhotovili, ale zatiaľ nemajú možnosť si tieto výrobky prevziať, napríklad z dôvodu pozdržania stavby a podobne).

 

Údržba eurookien - užitočné návody

Údržba eurookien - užitočné návody

Chcete vedieť, ako nastaviť eurookná, dvere a kovanie?

Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných návodov na nastavovanie drevených euro okien, vchodových a interiérových dverí a ich kovania, aby správne fungovali.

ceny eurookien a eurodverí Ceny eurookien a eurodverí sme nezmenili od roku 2006!

Cenníky sú orientačné, vypočítavané na dvojsklo, každá zákazka sa vypočítava individuálne na základe požiadaviek klienta. Všetky naše výrobky ponúkame aj vo vyhotovení trojsklo. Pre cenovú kalkuláciu vyplňte prosím formulár pre rýchlu cenovú ponuku.